top of page

pá 18. 3.

|

online detox

Jarní kundalini detox očista těla i podvědomí

Dovoluji si Vám opět nabídnout 10ti denní očistný online program vycházející z tradice kundalini jógy. Jedná se jak o intenzivní tělesný detox, ale také zároveň, díky kundalini meditacem, dojde k velmi efektivnímu úklidu podvědomí.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jarní kundalini detox očista těla i podvědomí
Jarní kundalini detox očista těla i podvědomí

Čas a místo

18. 3. 2022 19:00 – 28. 3. 2022 19:00

online detox

O události

Tento program jsem již online prováděla vícekrát. S velmi pestrou skladbou účastníků a s velmi zajímavými výsledky.  Já osobně po vyřazení kofeinu a lepku jsem se vrátila k opravdovému zdroji energie pro své tělo. Meditace se mi staly prostorem pro sebeléčbu. A určitě to byla spíš radost, než trápení. Pročištění organizmu a používané meditace mají dlouhodobější přesah a doznívání. Je možné, že se v průběhu své očisty podívate do očí svým strachům a obavám. A je velmi pravděpodobné, že odprostíte od vzorců chování, které vám již nejsou ku prospěchu.

Z vlastních zkušeností vím, že se dá program zvládnout při běžném domácím či pracovním provozu. Stačí velká chuť a motivace změnit věci. Nulová předchozí zkušenost s kundalini jógou či meditacema není překážkou. Nemusíte být ani zdatní kuchaři, protřelí jogíni ani zkušení zpěváci. Provedu Vás krůček po krůčku. To, jak hluboce se odhodláte jít je pouze na vás.

V kundalini manuálech tento program můžete najít pod názvem: "Probuzení vnitřního léčitele"

  • Během detoxu není účelem trpět hlady, ale odlehčit a pročistit pomocí monodiety. Snídá se ovoce, obědvá se kitcheree (lehce stravitelný, ale přesto velmi výživný jogínský pokrm z mungo fazolí, rýže, zeleniny a koření) a večeří se saláty.
  • Strava je veganská, pokud možno ze sezónních bio surovin.
  • Organizmu během těchto 10ti dní odepřeme: kofein, thein, alcohol, cukr ( a to i med), lepek, laktózu, ořechy i semínka, konzervanty.
  • Jeden den se postíme.
  • Pro posílení imunity, trávení, nervové soustavy se celou dobu popíjí Yogi čaj a používá se výrazné ayurvédské koření.

Během detoxu jsou předepsané kundalini meditace, které postupně připraví tělo na  hlavní meditaci Kauri Kriju. Meditace jsou cca 30 minut dlouhé a Kauri Krija by se měla zpívat 90minut (což je ideál, ke kterému se můžete a nemusíte propracovat, každý dle svých možností). Kauri Krija je vlastně zpívání stupnice s mantrou. Od nejhlubších tónů až po nejvyšší. Pro vyšší očistu různých úrovní podvědomí se Kauri Krija zpívá v noční hodiny s časovým posunem (každý den vždy o hodinu později). Někomu se tento postup z různých důvodů může zdát příliš komplikovaný či neproveditelný, krásné výsledky byly i u těch, kteří se rozhodli meditovat v dobu, kterou si na meditaci vyhradili.

V ceně programu jsou zahrnuty recepty, video recept na přípravu kitcheree, nahrávky meditací, každodenní Zoom online dobrovolné sdílecí setkávání a podpora. Přes Zoom taktéž proběhne 1 lekce kundalini jógy. Účastníci jsou propojeni ve Facebookové skupině, kde mohou jeden na druhého reagovat, sdílet a vzájemně se podporovat a v tom je to hlavní kouzlo a síla. :) Ano, opravdu Vás podrží skupinová enegrie.

Cena: 1,250,- Kč

Pro předchozí účastníky a účastnice cena: 900,- Kč

Sdílet událost

bottom of page