top of page

JANA LONG 

Kundalini yoga

“Každý úder Tvého srdce je rytmus Tvé duše. Hlasem Tvé duše je Tvůj dech." Yogi Bhajan

 

Kundalini yoga nabízí účinné dynamické fyzické cvičení, které klade důraz na správný a plný dech, jehož pomocí získáme schopnost hlouběji vnímat své tělo, mysl i spiritualní kondici. Cvičení po němž následuje hluboká relaxace, při které dochazí k revitalizaci, k odplavení stresu a odblokování vzorců v podvědomí. 

Během 90ti minutové lekce velmi efektivně dojde k rozdmýchání a přeskupení energie v těle. Bloky se odblokují. Mentalní odpad se protřídí a vyplaví a to i na úrovni podvědomí. Člověk může pocítit své povznesené opravdové Já.

 

Těhotenská yoga

“Žena je médium Boží creativity." Yogi Bhajan

Těhotenská yoga je yoga vycházející ze základů kundalini yogy. Oslavuje ženu jako symbol primární kreativní energie, jako ztělesnění božského půvabu a doprovází ženy na cestě jejich těhotenstvím. Jejich úžasnému daru darování nového života z vlastního těla.
Nabízí cviky a techniky k vyladění fyzického stavu, k prohloubení sebevnímání a napojení na dítě. Pomocí meditací uvolňuje a také připravuje na porod.
Rovněž zahrnuje praktické rady a tipy – nutriční, porodní, laktační, šestinedělní.

Yoga terapie proti závislostem

“Meditace je umění prolomení návyků k tomu, aby se pročistila mysl a my se
mohli věnovat každodenním činnostem.” Yogi Bhajan

 

Překonávání závislostí pomocí jednoduchých, ale efektivních technik vycházejících z kundalini yogy. Naučit se nahrazovat špatné návyky pozitivnějšími a prospěšně sebepečujícími.

Kde se dozvědět víc

  • 3HO Česká republika (Spolek pro podporu kundalini yogy podle Yogi Bhajana): web/Facebook

  • 3HOFoundation: web/Facebook

bottom of page